Книжка як свято!
Видавництво Білка.
Читаймо своїх!

Трохи про нас

Коли видавництво Білка лише починало свою діяльність, ми дуже переймалися, чи знайдемо своїх — тих, хто зрозуміє наші цілі та цінності.

За кожною книгою стоїть так багато людей — дизайнери, редактори, верстальники,
але чи вдасться нам стати ланкою між найголовнішими — автором і читачем?

Бачимо, що вдається:
кожна книга має своїх шанувальників,
і навіть найвибагливіший читач завжди
може щось обрати на наших полицях.

Ми дуже радіємо, коли ви обираєте наші книги. Це означає, що ми з вами на одній хвилі, що наші зацікавлення подібні, наші смаки у чомусь збігаються. Також це означає, що ви також приділяєте увагу оформленню видання, а отже, ця титанічна праця недаремна.

Тому дякуємо, що читаєте, ділитесь відгуками і радите наші книги. Ви надихаєте нас працювати далі й покращуватись у всіх можливих напрямках. Завдяки вам книги видавництва «Білка» стають подіями, а сучасна українська література поповнюється новими іменами. Нам дуже пощастило з читачами.
Ви — неймовірні. Всіх обіймаємо.


Місія видавництва

Видавництво «Білка» засноване у 2018 році. Наші книги про сучасну Україну та українців є відбитком часу, відображенням сьогодення, втіленим у захопливій літературній формі та професійній поліграфії.

Ми видаємо паперові книги, прагнучи зробити їх прогресивними, естетичними й особливими, створюючи самобутній дизайнерський продукт, який ви захочете подарувати своїм рідним. Ми приділяємо величезну увагу обкладинці, шрифтам та ілюстраціям, щоб читачі отримали задоволення від книги іще до занурення в текст.

Головний принцип, за яким ми відбираємо тексти до видання —  майбутня книга повинна викликати позитивні емоції та дарувати потужні переживання. Ми дивимось на світ очима читача, тому книга має розважати, спонукати до роздумів, сліз чи радості, надихати і підбурювати до життя на 100%!

Ми видаємо книги, що мають важливу соціальну місію, задовольняють актуальні потреби і запити суспільства. Ми отримали численні нагороди та відзнаки літературних форумів та два роки поспіль є переможцями найпрестижнішого книжкового конкурсу в Україні — «Книга Року ВВС».

Відкривайте для себе сучасну літературну Україну — яскраву, суперечливу та активну — разом з видавництвом «Білка»!

Читайте сучасників!

Догори