Про

Видавництво Білка

Хто МИ?


«Білка» — молоде видавництво, яке дуже любить книги.
Наші книги називають дизайнерськими, живими та багатошаровими. Вони викликають багато емоцій. Їх приємно читати, на них приємно дивитись. Їх хочеться дарувати найближчим.


Ми видаємо тільки паперові книги. Це наша позиція, нам це цікаво, у нас це виходить. Ми створюємо яскраві, стильні, справді сучасні книги.


Як МИ обираємо, що видаватимемо?


Головний принцип — книга має змусити читача потужно щось відчути. В ідеалі — позитивні емоції, що зашкалюють. Ми дивимось на світ очима читача, тому книга має розважати, примушувати думати, плакати, усміхатись — загалом, підвищувати тонус і відчувати себе живим по повній програмі. Ми також видаємо книги, які вважаємо потрібними людям. Книги, що мають неабияку соціальну направленість, відповідають нагальним проблемам суспільства.


Як МИ створюємо наші книги?
Естетично прекрасними. У наш надшвидкісний час книга з джерела інформації перетворюється на елемент задоволення, відпочинку, медитації.
Саме тому наші книги — цілковито дизайнерський продукт, який нам самим дуже подобається.
Ми приділяємо величезну увагу обкладинці, шрифтам, ілюстраціям. Ми бажаємо, аби читач розпочав отримувати задоволення ще до занурення в тексти.

Книги видавництва БІЛКА