Ігор Савва книга про вихід з московського патріархату

Книга «Вихід» Ігоря Савви — починаємо передзамовлення

Книга «Вихід» Ігоря Савви

«Вихід» – розповідь про внутрішній світ УПЦ МП. Той світ, котрий старанно прихований від прихожан канонами, догмами, завуальований розкішшю парчевих риз і блиском дорогоцінних каменів у золотих митрах ієрархів.
Це світ, у якому Боже Слово поступається місцем словоблуддю, де Істина проповідується під строгим кутом московського фарисейства, а сам Спаситель підміняється образом «білого царя-імператора», чиї православні легіонери покликані окупувати весь світ.
Цитата Євангелія: «Буде одне стадо і один пастух» там тлумачиться однозначно: має постати єдиний «русскій мір» і для цього імперія не шкодує жодних ресурсів та не гребує жодними методами.
Нічого святого – ось доктрина московського православія. І Україна через свою демократичність та свободолюство є найбільшою перепоною для цілковитої окупації.
«Господь по-украінски не понимает», «Вход іновєрцам в храм воспрещьон» – типові вивіски на дверях храмів МП. А попри те: підтримка москвофільства, сепаратизму, пропагування середньовічних забобонів та налаштовування прихожан на опір демократії, реформам, оновленню.
Роман «Вихід» можна вважати, як хронікою виходу із цього регресивного й корумпованого, відверто ворожого до України середовища, так і особистою сповіддю автора, який довгі роки присвятив священничому служінню в УПЦ МП.
Це розповідь про особисте становлення, формування світогляду, злети й падіння, виховання дітей. Розповідь про особисте неприйняття доктрини МП, пошук однодумців та прихильників. Знайомство з іншими течіями християнства, екуменізмом та відкриття для себе й громади небайдужих людей нових обріїв Божої Мудрості.
І врешті – це книга про вихід. Свій особистий вихід зі щільних лабет псевдодуховності, чинопочитання, віднайдення свого особистого «Світла тихого святої слави» у служінні Богові й людям.

Щоби замовити книгу Вихід» Ігоря Савви, клацніть на зображення

Ігор Савва книга про вихід з московського патріархату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори